Kompleksinės sistemos

Kompleksinės sistemos

Kategorija: Stogo langai
Gamintojas: Fakro

Kiti langų pasiūlymai

Firma Fakro turi didelį stogo langų pasirinkimą.

 

 
  1. Stogo langas FTP/D L3 vertikalioms kompleksinėms sistemoms. Šis langas montuojamas komplekso apačioje po standartiniu stogo langu.
  2. Evakuacinis stogo langas FEP L3 – tai stogo langaų tipas, turintis pakeliamo – apverčiamo lango konstrukcija. Dideli lango matmenys ir galimybė pakelti langą iki 68° kampu, suteikiant galimybę išlipti ant stogo, pavyzdžiui atlikti stogo priežiūros darbus, arba evakuotis iš patalpos pavojaus atveju..
  3. Apverčiamas FTT Thermo langas – tai inovacinis ir specializuotas lago kontrukcijos sprendimas. Langas pasižymi ypač geru šilumos pralaidumo koeficientu – U =0,94W/cm²K. Šis langas puikiai tinka montuoti patalpose, kur ypatingai norima taupyti šilumą (pvz. pasyvus namas).
  4. Langas su vidiniu rėmeliu – skirtas senos architektūros arba stilizuotiems į senus pastatams, architektūros paminklams. Šio lango bruožas tai rėmelis dalinantis per pus stiklo paketą ir derantis prie tradicinės architektūros juodos spalvos apskardinimas ir tarpinė.
  5. Lanko formos langas – tai specialus konstrukcijos sprendimas, kai stakta, varčia ir stiklo paketas turi lanko formos išlenkimą. Tai apverčiamas langas su rankena montuojama lango apačioje. Gaminamas tik pagal individualius užsakymus.