PPP-V

PPP-V

Kategorija: Stogo langai
Gamintojas: Fakro

Aliuminio-PVC profilio langas su orlaide PPP V U3 preSelect

 

 

 1. Turi dvi nepriklausomas varstymo funkcijas: pakeliamą ir apverčiamą.Pakėlimo būdas – tai galimybė laikyti atidarytą langą norimoje padėtyje nuo 0° iki 35° intervalu. Tai leidžia lengvai ir patogiai prieiti prie lango krašto, žiūrėti pro langą, padidina eksploatuojamą patalpos erdvę. Apvertimo būdas – langą galima apsukti 180° apie ašį, esančią ties lango viduriu. Naujoviška apkaustų sistema užtikrina visišką varčios stbilumą esant bet kuriai atidarymo padėčiai. Atidarymo būdo pakeitimas vyksta jungiklio preSelect, esančio staktos šone, pagalba. Jungiklis yra lengvai pasiekiamas atidarius langą.
 2. Gaminamas iš daugiakamerinio, baltos spalvos PVC profilio dengto apsauginiais aliuminio profiliais. Idealiai tinka montuoti padidinto, momentio drėgnumo patalpose (virtuvėje, vonioje) ir ten kur vyrauja pastoviai didelė drėgmė, kaip skalbyklos, džiovyklos arba baseinai. Langas gali būti pagamintas iš profilių auksinio ąžuolo spalvos.
 3. Rankena esanti lango apačioje, leidžia lengvai ir patogiai naudotis langu. Jos konstrukcija turi dvi fiksuotas pravėrimo padėtis, todėl galimas papildomas vėdinimas.
 4. Languose PPP-V montuojama efektyvi orlaidė V35.
 5. Langą galima apsukti 180° ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai leidžia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą, sumontuoti išorinę markizę.
 6. Langas turi padidintą atsparumą įsilaužimui.
 7. Langas gali būti montuojamas stoge su 15° - 55° nuolydžio kampu, Naudojant ((montavimo tarpines ESV)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) – lygiai stogo dangai, ((montavimo tarpines EZV-A)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) banguotai stogo dangai.
 8. Papildomai gali būti sumontuoti elektros įtaisai.
 9. Didelis įvairių priedų pasirinkimas.
 10. Daugiakameriniai, baltos spalvos PVC profiliai sustiprinti plieninia armuote. Kadangi PVC profiliai yra atsparūs drėgmei, langas yra patvarus ir atsparus korozijai.
 11. Standarte gaminamas su energija taupančiais stiklo paketais U3– išorėje padidinto atsparumo grūdintas stiklas, viduje selektyvinis stiklas. Stiklai sujungti „šiltu“ TGI rėmeliu, paketas užpildytas inertinėmis dujomis.
 12. Lango savybės :               PPP-V U3

Lango koeficientas  U:     1,5W/m²K

Stiklo koeficientas   U:     1,0W/m²K

Orlaidė:                              V35

Orlaidės efektyvumas:     iki 43m³/h

 

 

Galimi išmatavimai (cm) ir lango simbolis :