PTP-V

PTP-V

Kategorija: Stogo langai
Gamintojas: Fakro

Aliuminio-PVC profilio langas PTP U3

Aliuminio-PVC profilio langas su orlaide PTP V U3


 1. Apverčiamas langas, lankstai yra ties lango viduriu.
 2. Gaminamas iš daugiakamerinio, baltos spalvos PVC profilio dengto apsauginiais aliuminio profiliais. Idealiai tinka montuoti padidinto, momentio drėgnumo patalpose (virtuvėje, vonioje) ir ten kur vyrauja pastoviai didelė drėgmė, kaip skalbyklos, džiovyklos arba baseinai. Langas gali būti pagamintas iš profilių auksinio ąžuolo spalvos.
 3. Rankena esanti lango apačioje, leidžia lengvai ir patogiai naudotis langu. Jos konstrukcija turi dvi fiksuotas pravėrimo padėtis, todėl galimas papildomas vėdinimas.
 4. Languose PTP-V montuojama efektyvi orlaidė V35.
 5. Langą galima apsukti 180° ir užfiksuoti fiksatoriaus pagalba, o tai leidžia patogiai ir saugiai nuvalyti lango išorinį stiklą, sumontuoti išorinę markizę.
 6. Langas turi padidintą atsparumą įsilaužimui.
 7. Langas gali būti montuojamas stoge su 15° - 90° nuolydžio kampu, Naudojant ((montavimo tarpines ESV)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) – lygiai stogo dangai, ((montavimo tarpines EZV-A)) (skliausteliuose esantis užrašas turi turėti galimybe ant jo paspaudus nueiti į kitą puslapį) banguotai stogo dangai.
 8. Papildomai gali būti sumontuoti elektros įtaisai.
 9. Didelis įvairių priedų pasirinkimas.
 10. Daugiakameriniai, baltos spalvos PVC profiliai sustiprinti plieninia armuote. Kadangi PVC profiliai yra atsparūs drėgmei, langas yra patvarus ir atsparus korozijai.
 11. Standarte gaminamas su energija taupančiais stiklo paketais U3– išorėje padidinto atsparumo grūdintas stiklas, viduje selektyvinis stiklas. Stiklai sujungti „šiltu“ TGI rėmeliu, paketas užpildytas inertinėmis dujomis.
 12. Langų savybės :               PTP-V U3              PTP U3

Lango koeficientas  U:     1,4W/m²K            1,4W/m²K

Stiklo koeficientas   U:     1,0W/m²K            1,0W/m²K

Orlaidė:                              V35                          -

Orlaidės efektyvumas:     iki 43m³/h                  -

 

Galimi išmatavimai (cm) ir lango simbolis :